Sołectwo Czeczewo

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO - 31.05.2020

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO - 31.05.2020

Za wszelkie dary duchowe i materialne złożone na rzecz naszej Parafii składam serdeczne Bóg zapłać. Ponadto dziękuję rejonowi Kłosowo za pomoc przy utrzymaniu kościoła w miesiącu maju, a w czerwcu do pomocy zapraszam Rejon V - Czeczewo w kierunku Przodkowa.

Jutro w liturgii Kościoła przypada drugi dzień Zielonych Świąt, czyli uroczystość NMP Matki Kościoła – Msze święte o godz. 9.00 oraz o 17.00. W tym dniu też przypada Dzień Dziecka – pamiętajmy o naszych pociechach.

W czerwcu - w dni powszednie, odmawiać będziemy przed błogosławieństwem kończącym Mszę świętą Litanię do NSPJ przed figurą Serca Jezusowego, w ramach nabożeństwa czerwcowego.

Również w tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. I - szy piątek, nabożeństwo do NSPJ po Mszy świętej o godz. 17.30. Spowiedź św. w tym dniu od godz. 16.30. W sobotę nabożeństwo do NSNMP, a także odwiedzę chorych w ich domach.

W związku ze zniesieniem limitu osób znajdujących się w kościele, w przyszłą niedzielę po raz ostatni będę sprawował Mszę świętą dodatkową o godz. 9.30. Równocześnie przypominam o obowiązkowym zasłonięciu ust i nosa w kościele, a także jeszcze raz serdecznie dziękuję tym wszystkim osobom, które w tym trudnym dla nas wszystkim czasie materialnie wspierały swoją ofiarą naszą Wspólnotę – Bóg zapłać.

Zbliża się czerwiec i druga w tym roku nasza tzw. „kopertowa” zbiórka na malowanie kościoła, które przypomnę rozpocznie się 22 bądź 30 czerwca. Stąd począwszy od przyszłej niedzieli będą zbierane ofiary na ten cel. Bardzo proszę – jak miało to miejsce w poprzedniej zbiórce, swoje ofiary składać w kopertach z podanym w środku adresem i złożyć w te niedziele na tacę. Bardzo proszę o zrozumienie.

Informacja dla narzeczonych, że kurs przedmałżeński w parafii – Chwaszczyno – odbędzie się w następującym porządku: I część w sobotę – 06.06.2020 r. – w dużym kościele w godz. od 1230 do 1530 oraz II część w sobotę – 13.06.2020 r. – w godz. od 1400 do 1630. Zapisy w biurze parafialnym lub telefonicznie w godzinach urzędowania biura. Telefon: 58 552 80 83

ZAPOWIEDZI

Karolina Filaber, zam. Parafia Czeczewo

Adrian Kreft, zam. Parafia Czeczewo