Sołectwo Czeczewo

Przebywanie w Bożej obecności (Psalm 36:8-9, Efezjan 1:17-18)

Email Drukuj PDF

Jest 5 kroków które pomagają nam w tym:

1- wydzielenie specjalnego czasu tylko dla Jezusa, w którym nikt nam nie będzie przeszkadzać ani nic nas nie będzie rozpraszać, gdzie nasze serca 100% będzie mogło się skupić na Bogu.

2- wyciszenie się przed Panem, jest to podobny krok co pierwszy, wyciszamy wszystkie nasze urządzenia telefony itp sami przestajemy myśleć co jeszcze musimy zrobić, gdzie pójść co załatwić.

3- przypominamy sobie wszystkie dobroci które Bóg uczynił w naszym życiu wszystkie cuda, i zmiany.

4- przedstawienie swojej prośby, ale nie takiej która ukazuje naszą pychę, chciwość, albo krzywdę dla innych, taka która pozwoli nam się zbliżyć już do nieba tutaj na ziemie, większe poznanie samego Boga i tego kim my jesteśmy w Chrystusie.

5- wsłuchanie się w nasze serce i w to co tak naprawdę mówi nam Bóg, co mamy zrobi, gdzie pójść, albo może co zmienić. Takie spotkania w Bożej obecności często ukazują nasz jakiś grzech który trzeba od siebie natychmiast odrzucić i nie popełniać go więcej. 

Jak cenna jest Twoja łaska,

synowie ludzcy przychodzą do Ciebie,

chronią się w cieniu Twych skrzydeł:

sycą się tłuszczem Twojego domu,

poisz ich potokiem Twoich rozkoszy


[Proszę w nich], aby Bóg Pana naszego Jezusa Chrystusa, Ojciec chwały, dał wam ducha mądrości i objawienia w głębszym poznaniu Jego samego. [Niech da] wam światłe oczy serca tak, byście wiedzieli, czym jest nadzieja waszego powołania, czym bogactwo chwały Jego dziedzictwa wśród świętych